De damesploeg B van Basket Waregem speelt ook volgend seizoen onder leiding van coach Cedric De Weirt in tweede landelijke.

“Ik schat de competie even uitdagend uit als vorig seizoen. Tweede landelijke is en blijft een reeks waar elke match moet gespeeld worden. Onze ploegen zijn reeds allemaal voltallig. De Two-ploeg is onveranderd op twee namen na. Lonne Bulcaen koos voor een uitdaging in Gentson aan te gaan en langs de andere kant komt Charlotte Vanhoutte onze ploeg versterken met haar ervaring. Daarnaast blijven we de kar van de jeugd trekken, dus opnieuw heel wat plaats voor jong talent. Onze doelstelling wordt dit seizoen niet veel anders dan vorig seizoen. Onze jonge speelsters ervaring laten op doen en zo goed mogelijk opleiden blijft de prioriteit.”

Kern 2020-2021

Charlotte Vanhoutte (Wytewa Roeselare)
Julie Grauls
Bo Van Wetter
Marthe Snauwaert
Michèle Leclercq
Marie Geldhof
Margaux Van Melle
Marie Debeerst
Laura Degros
Marie Hubrecht
Elise Sintobin
Amelie Sintobin
Aangevuld met eigen jeugd

Zij verlieten de ploeg: Lonne Bulcaen (Jeugd Gentson), Marie-Hélène Brunswyck (Three), Hanne Debaveye (One)

Coach: Cedric De Weirt

Topnieuws ontvangen Ja, graag Neen, dank u