Sportief verantwoordelijke Jos Casteels stelt eerstelandelijker T&T Turnhout voor.

“De sterkte zal ongeveer dezelfde zijn als vorig seizoen, waar enorm veel ploegen aan elkaar gewaagd waren, maar waar Oudenaarde wel afgetekend en dus oververdiend de titel pakte. Hopelijk blijft de spankracht tussen de teams hetzelfde, zo krijgen we opnieuw veel volk op de tribunes. Onze ploeg is ondertussen ook rond voor volgend seizoen.”

“Onze ambitie blijft top vijf. We kijken vooral uit naar gepassioneerd en correct teambasketbal aan twee zijden van het veld. Onze nieuwe coach Kevin Comyn heeft reeds bewezen dat hij op langere termijn iets kan uitbouwen en daar mikken we op met onze club. De spelers die we nu in de rangen hebben kunnen allen iets extra brengen en hebben het net als de coach ook in zich om onze jeugd mee verder te laten doorgroeien. Dat blijft zoals steeds de kernzaak samen met een gezonde ambitie.”

Kern 2020-2021

Vinnie Haerbos
Yuri Sluiter
Tonio Caruso
Matthias Bessems
Ruben Van den Eynde
Lucas Peeters
Yannick Paeleman
Lucas Van Herck
Alexander Dierckx
Jannes Schoofs
Toon Van Hoof
Yannis Van de Velde (Duffel)

Zij verlieten de ploeg: Thomas Pirsoul, Lander Vaes

Coach: Kevin Comyn

Topnieuws ontvangen Ja, graag Neen, dank u