Coach Nico Pervolarakis stelt tweedelandelijker DBC Osiris Okapi Aalst voor.

“Door de samenwerking met Crelan Okapi Aalst en het verlaten van onze sporthal De Burcht zal het voor de dames B-ploeg van DBC Osiris Aalst een aanpassing worden het komende seizoen. Onze ploeg is volledig en bestaat uit de team van vorig seizoen met enkele dames van de A- en de C-ploeg erbij zodat we een ruime kern bezitten.”

“Als binnenkomende transfers hebben we Katoo Verbeiren en Jintse Van Schandevyl. Hierdoor bezitten we in onze ploeg een goede mix van jeugd en ervaring. Vanuit een sterke team defense willen we dan ook dynamisch en attractief basketbal brengen om goede resultaten te behalen.”

“Met een reeks bestaande uit ploegen van Oost- en West-Vlaanderen ga ik er vanuit dat het een evenwaardige poule is waarbij steeds verrassingen mogelijk zijn. Hopelijk mogen we in augustus met onze voorbereiding starten en is er vlug duidelijkheid over de start van de competitie.”

Kern 2020 – 2021

An Boulpaep
Andrea Nichelson
Anouk De Craemer
Dinah Arijs
Ella Corthals
Jintse Van Schandevyl (Denderleeuw)
Katoo Verbeiren (Grimbergen)
Kim Vansteyvoort
Lore Vanderborght
Lotte Van Beneden
Luna De Craemer
Silke Lenssens

Coach Nico Pervolarakis

Topnieuws ontvangen Ja, graag Neen, dank u