Coach Tom Johnson stelt eerstelandelijker DBC Houthalen voor.

“DBC Houthalen is de laatste jaren een vaste waarde in eerste landelijke en dat willen we graag zo houden. Een resem vertrekkende meisjes die de prioriteit op andere zaken dan basketbal wilden richten zorgden ervoor dat we enkel met onze ploeg in eerste landelijke zullen aantreden en de B-ploeg in tweede landelijke stopgezet werd.”

“We hebben voor volgend seizoen dus een nieuwe samengestelde ploeg van zowel ervaren speelsters uit eerste landelijke en tweede landelijke als jeugdspeelsters. Voor onze club is het altijd al belangrijk geweest om de jeugddoorstroming te garanderen naar onze seniorploegen en dit willen we ook zeker zo behouden. Daarom is de focus op onze jongere speelsters ook heel belangrijk en gaan we samen met alle jeugdcoaches aan een sterke toekomst bouwen. Onze doelstelling voor volgend seizoen zal daarom ook vooral gericht zijn op het opbouwen en beter maken van deze ‘nieuwe’ ploeg en we hopen op een seizoen in de middenmoot.”

Kern 2020-2021

Lisa Gielen
Britt Pussig
Eda Kayikci
Jolien Ooms
Kaat Gouwy
Kaat Wuyts
Liesa Carmans
Nore Hoogmartens
Yasmine Vandewalle
Marie Rutten

Coach: Tom Johnson

Topnieuws ontvangen Ja, graag Neen, dank u