Dit is de ploegvoorstelling van BBC Desselgem B in vierde provinciale.

Kern 2020-2021

Ameye Styn
Anckaert Wolf
Berquin Sandro
Berteyn Arne
Boulez Emile
Craenhals Milan
Dhondt Nick
El Sayeh Khalil Jonas
Holvoet Michael
Kemseke Remie
Lapeirre Michiel
Lavaert Cas
Steeland Lukas
Vander Plaetse Andres
Vanommeslaeghe Marec

Coach: Simen Vandenbussche

Ambitie

Na twaalf jaar als jeugdcoach bij de club kreeg ik de kans van het bestuur om coach te worden van BBC Desselgem Two. Ik zal volgend seizoen de U16 en de heren Two coachen. De Two ziet er gans anders uit dan vorig seizoen, enkele spelers hebben hun schoenen aan de haak gehangen en anderen maakten de overstap naar de Three van Desselgem.Vier spelers blijven bij onze ploeg, twee komen over van de One en er maken negen jeugdspelers de overstap naar de fanion. Met ons team is het de ambitie om een rustig seizoen te draaien en de jongeren te laten groeien onder de vleugels van de ervaren spelers. Ons amuseren is bij de Two heel belangrijk. We kijken er naar uit om van start te gaan met dit nieuwe team.

Topnieuws ontvangen Ja, graag Neen, dank u