“Jammer genoeg worden wij binnen onze club geconfronteerd met enkele COVID-besmettingen”, schrijft voorzitter Bart Deckmyn op Facebook.

“Daarnaast zijn meerdere clubleden, zowel spelers als coaches, in gedwongen quarantaine omwille van COVID-gevallen in hun directe omgeving.”

“Wij merken ook een groeiende ongerustheid bij verschillende spelers en coaches, omdat de kans op besmetting tijdens onze (weliswaar beperkte en zo veilig mogelijk georganiseerde) activiteiten reëel wordt.”

“Omdat wij de gezondheid van onze spelers, onze coaches, hun gezins- en familieleden altijd voorop stellen, hebben wij beslist om alle trainingen op te schorten tot en met 8 november.”

“Het is voor het bestuur niet gemakkelijk om deze drastische beslissing te nemen en wij zijn er ons van bewust dat zij door velen betreurd zal worden – maar wij willen wel onze verantwoordelijkheid nemen en alles in het werk stellen om zwaar zieken (of erger) onder onze clubleden te vermijden.”

“We hopen ten zeerste op jullie begrip en kijken ernaar om jullie zo vlug mogelijk terug in actie te zien”, besluit de voorzitter.

Topnieuws ontvangen Ja, graag Neen, dank u