De Belgian 3×3-ploeg won en verloor twee wedstrijden op de Olympische Spelen.

“Na gisteren gingen de kopjes toch even naar beneden, ook bij mij”, bekent kapitein Nick Celis aan Sporza. “Op het einde misten we een paar domme dingen. Dat gaf een heel wrang gevoel en zorgde voor twijfel.”

“We werden zelfs aangevallen op sociale media, met bedreigingen ook op Instagram. Echt zotte dingen.”

“‘Ik hoop dat je sterft in Japan’. Ik schrok echt. Wat is dit allemaal? Misschien waren het gokkers?”

“Voor ons was dit een positief verhaal en dan kwamen er plots zoveel negatieve dingen binnen, terwijl we in die eerste wedstrijd toch al een hele prestatie geleverd hadden. Dat vond ik wel jammer.”

“Het heeft ervoor gezorgd dat we gebrand waren op een goeie start vandaag. We wilden agressief beginnen tegen Rusland en dat hebben we ook gedaan. De winst tegen Rusland is een heel belangrijke stap met het oog op de top 6.”

Topnieuws ontvangen Ja, graag Neen, dank u