Falco Gent won gisteren in de zestiende finale van de Beker van België van eersteklasser Luik met 80-76.

“WAAR IS DAT FEESTJE…HIER IS DAT FEESTJE…FALCO A STUNT OPNIEUW EN WINT TEGEN EERSTEKLASSER LUIK MET 80-76!!!”, kopt Falco op zijn website.

“Massa volk (onder meer veel oud Falcospelers maakte het nog leuker!) Formidabele en uitzinnige sfeer en een zeer aantrekkelijke en spannende wedstrijd die afgerond werd met een nieuwe stunt van ons fanionteam. Een meer dan verdiende winst tegen eersteklasser Luik! Wat wil je nog méér???”, gaat Falco verder.

“De basketliefhebbers uit onze regio werden door onze spelers en sportieve staf gisteravond meer dan verwend. Een dikke proficiat is hier op haar plaats. En nu …nieuwsgierig wachten op de loting voor de 1/8e finales!”

“Een uitzinnig publiek steunde onze ploeg op een schitterende manier en onze spelers vochten voor elk duur puntje. Een verrassend Falco met onder meer Bart Samaey als MVP en topscorer Thomas Foucart kon het verdiend feestje opstarten.”

Topnieuws ontvangen Ja, graag Neen, dank u