BJM-Gembas is al volop bezig met de voorbereiding voor volgend seizoen.

Gembas kondigt twee versterkingen voor volgend seizoen nu al aan op hun sociale media.

“Kyan Debrock maakt de overstap van Bavi Gent en komt ons versterken op de guard. Kyan is zeer ambitieus en past perfect in de visie en ambitie van onze club! Naast zeer veel organisatie zal hij de ploeg de nodige defensieve kracht, energie, mentaliteit en karakter bijbrengen!”, laat de club weten.

“Sander Cocquyt zal onze ploeg voor de komende 3 seizoenen versterken.
Sander is al jaren 1 van de sterkhouders uit 1e provinciale en ook dit jaar staat hij bovenaan de topscorerslijst. Ook Sander stapt graag mee in ons ambitieus verhaal en zal onze ploeg versterken op de 5-spot. Hij maakt de overstap van Basket Meetjesland.”

“Volgende 7 spelers kozen alvast reeds voor een verlengd verblijf bij onze A-ploeg: Dietger Rooze, Robin Wauman, Niels Blondeel, Dries Vandenhaute, Bas De Vilder, Pieter De Pauw en Pj Bonnarens.”

Foto Facebook BJM-Gembas

Topnieuws ontvangen    Ja, graag Neen, dank u