Martin Naumovski scoorde afgelopen weekend bij Jets Zaventem 54 punten, waarvan tien driepunters.
Jets Zaventem won met 108-61 van BC Grimbergen. Martin Naumovski nam de helft van de Zaventemse punten voor zijn rekening, waaronder ook tien driepunters.
“Ik ben niet echt super gestart dit seizoen. Ik kende veel ups and downs, ik speelde wisselvallig. Soms heel goed en soms echt heel slecht”, vertelt Martin Naumovski.
“De laatste weken kan ik zeggen dat ik mijn draai wel heb gevonden: zondag 54 punten, vorige week 36 en enkele weken geleden 40. Persoonlijk voelt dit goed, maar dit heb ik ook te danken aan mijn ploegmaats, die mij blijven steunen en die wedstrijden dan meer voor mij spelen, als ze zien dat ik in form ben.”
“Mijn eerste driepunter ging er niet in. Maar vanaf de tweede was ik vertrokken en heb ik 10 op13 driepunters geshot.”
“Wij zijn de enige ploeg die van leider Vilvoorde heeft gewonnen. Voor ons zou het een geslaagd seizoen zijn, mochten wij eindigen op de derde plaats, want die plaats verdienen wij.”
“Na dit weekend sta ik op de tweede plaats in de ranking van meeste punten gescoord, onder mijn broer. Dit is trouwens onze eerste keer dat ik met mijn broer samen speel in één ploeg.”